środa, 23 kwietnia 2014

Zegarki jak biżuteria.

Fakt faktem zegarki od zawsze uchodziły za ozdoby czy biżuterię. Ale dzisiaj niektóre modele mogą wprost konkurować z klasyczną biżuterią, ponieważ są tak ozdobne czy ładne. Z pewnością takie zegarki można znaleźć w ofercie marki Pierre Ricaud.


Zegarek można potraktować też jako ozdobną bransoletkę. Albo schować go między prawdziwymi bransoletkami. Nie jest trudno znaleźć ładne modele dla kobiet, które w sumie bardziej wyglądają jak ozdobne bransoletki niż zegarki. A nawet na pierwszy rzut oka można się pomylić.Taki zegarek na łańcuszkach jest świetną konkurencją do tego typu bransoletek. A ponadto jeśli chcemy ubrać kilka ozdób na rękę z pewnością będzie nam wygodniej z taką "miękką" mimo wszystko bransoletką. 


Z kolei ten zegarek jest bardzo ładnie ozdobiony białymi cyrkoniami, które odbijają i sztuczne i naturalne światło, dzięki czemu zegarek świeci się i błyszczy jak szalony. Jest to bardzo ładny efekt, ale wbrew pozorom nienachalny. Ten model zegarka z pewnością zastąpi i bransoletkę i tradycyjny zegarek.


  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz