piątek, 5 lipca 2013

Efektowne dodatki

Nasz strój powinien być uzależniony od okazji, co innego nosi się do pracy i na spotkania biznesowe a co innego zakłada się na spotkanie z przyjaciółmi. Ta sama zasada dotyczy biżuterii, przecież na ważne spotkanie z dyrektorem nie wypada nam założyć bardzo długich i połyskujących kolczyków w stylu glamuor. Zawsze wybierając strój należy także dobrać jakieś pasujące i efektowne dodatki.Jak wiadomo biżuteria może ocieplić nam wizerunek, może dodać nam charakteru lub wyróżniać z tłumu. Ta sama czarna sukienka będzie zupełnie inaczej wyglądała jeśli raz założymy do niej duże i srebrne ozdoby a innym razem coś złotego, małego i klasycznego.

I tak na przykład zaczynając od strojów do pracy to do marynarki od kostiumu możemy przypiąć jakąś efektowną broszkę, na przykład wizerunek „Damy Kameliowej”. Możemy także założyć jakieś drobne kolczyki na sztyftach lub cienką i niepozorną złotą bransoletkę.Z kolei efektowna wieczorowa sukienka potrzebuje czegoś z większym charakterem. Ja do takiej kreacji paniom z długimi włosami proponuję spiąć je w kok lub koński ogon a na szyję założyć jakiś spory naszyjnik na przykład w tonacji starego i przybrudzonego złota. Do takiego dodatku nie powinno się już zakładać żadnej innej ozdoby. A zamiast naszyjnika możemy wybrać długie kolczyki z kamieniami Swarovskiego.
No i oczywiście zawsze modne będą jakieś bransoletki na rękę. Obecnie najczęściej wybiera się te sznurkowe i w stylu „Pandora”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz